Odcinek 40 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 40

W 40. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Tita odkrywa, że Nandito jest rzekomym kochankiem Maríi. Emisja 30 października 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 40

Tita podejrzewa matkę o romans. Aby ją zdemaskować, postanawia towarzyszyć jej podczas następnego wyjścia na miasto. Jej plany legną w gruzach, gdy María odwołuje spotkanie z Nanditem. Soraya marzy o powrocie z Houston jako bogata i wpływowa kobieta, żeby dopełnić swoją zemstę na rodzinie De la Vega. Tita zamyka się w pokoju. Mocno przeżywa romans matki. Nie chce jednak otwarcie powiedzieć Maríi, o co ją podejrzewa, gdy ta okazuje zaniepokojenie jej zachowaniem. Soraya poznaje Alicię i Óscara. Mężczyzna z miejsca przykuwa jej uwagę ze względu na swój majątek.

Luis Fernando wspólnie z ojcem usiłują wydusić z Tity, co ją gryzie, jednak ona uparcie trzyma język za zębami. Pierwszym skojarzeniem, jakie przychodzi im na myśl jest zawód miłosny. María przeczuwa, że chodzi o coś innego. Tita tak mocno gniewa się na Maríę, że postanawia uprzykrzyć jej życie. Uważa ją bowiem za oszustkę i hipokrytkę. Soraya oferuje Alicii swoją przyjaźń i tym sam owija sobie ją wokół palca, żeby wyciągnąć od niej informacje na temat Óscara. Tita dzwoni do Nandita i proponuje spotkanie. Następnie wyjawia Carlocie, że María zdradza Luisa Fernanda.

Verónica i Tita stają się sobie coraz bliższe. Dziewczyna insynuuje nauczycielce, że wciąż jest atrakcyjna i mogłaby zdobyć każdego mężczyznę, nawet Luisa Fernanda. María czuje się dotknięta tym komentarzem. Agripina zapewnia Nandita i Veracruz, że odtąd nie muszą się o nic martwić, gdyż María zawsze przybędzie im z pomocą. María zabiera Agripinę do jej nowego mieszkania. Oboje z Nanditem okazują jej wdzięczność. Chłopak oświadcza Maríi, że nigdy o niej nie zapomni. Tita odkrywa, że domniemanym kochankiem Maríi jest Nandito, sprzedawca losów na loterię.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze