Odcinek 41 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 41

W 41. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: María ukrywa przed mężem, że pomaga Nanditowi. Emisja 31 października 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 41

Nandito nie ukrywa przed Titą, że ktoś opłaca jego naukę oraz zapewnia mu utrzymanie, jednak nie jest to jego kochanka. Esperanza ma zastrzeżenia do przyjaźni Alicii z Sorayą. Luis Fernando prosi Titę o wytłumaczenie, dlaczego twierdzi, że Verónica kocha ją bardziej niż María. Ona nie szczędzi przykrych słów pod adresem matki i uprzedza ojca, że powinien zakazać jej popołudniowych wyjść, jeśli nie chce jej stracić. Nandito zwierza się Victorii i Agripinie, że Tita bardzo mu się podoba i mógłby się w niej zakochać, chociaż na razie są tylko przyjaciółmi.

Victoria i Fernando martwią się o Titę. Nie rozumieją, co jest przyczyna jej zagniewania na Maríę. Agripina wyjawia Veracruz, że María jest biologiczną matką Nandita. Alicia proponuje Óscarowi, żeby zaprosił Sorayę na kolację. Nie ma pojęcia, że jej nowa przyjaciółka pragnie posłużyć się nimi obojgiem, aby rozwiązać własne problemy. María dochodzi do wniosku, że kapryśny nastrój Tity wkrótce sam przeminie i postanawia nie przejmować się zbytnio córką. Fernando uważa, że powinna udzielić jej stosownej reprymendy.

Luis Fernando wyjawia żonie, że Verónica zna ich sekret o adopcji Tity. María ma nadzieję, że zachowa go dla siebie, albowiem niczego nie zyska na jego ujawnianiu. Penélope przyłapuje Maríę i Nandita razem. Błędnie uznaje, że łączy ich romans. Razem z José Maríą dostrzegają w tym okazję, aby wyłudzić pieniądze od kobiety. Lupe denerwuje się, gdy Luis Fernando wypytuje ją o biżuterię Maríi. Wyjawia Victorii, że María sprzedała je, aby opłacić mieszkanie Nandita. Verónica proponuje Ticie, że pomoże jej w rozdzieleniu Nandita od Maríi. Tita zaprasza Nandita na przyjęcie.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze