Odcinek 42 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 42

W 42. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Tita oskarża matkę o romansowanie z innym mężczyzną. Emisja 2 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 42

Agripina wspomina Maríi, że pewna dziewczyna zawróciła w głowie Nanditowi. Tita zaprasza Nanda na przyjęcie. Chłopak staje się obiektem zainteresowania jej koleżanek, jednak na żadną z nich nie zwraca szczególnej uwagi. Jego oczy wpatrzone są w Titę, która trzyma go na dystans. Verónica podpowiada Ticie, żeby namówiła ojca na rodzinny wyjazd do Europy. W ten sposób María musiałaby rozstać się ze swoim kochankiem.

Penélope i José María planują posłużyć się Nandem, aby wyłudzić pieniądze od Maríi. María nie zgadza się na dwumiesięczny wyjazd do Europy. Odmowę argumentuje swoją chorobą i powołuje się na opinię lekarza specjalisty. Fernando i Victoria stają po stronie Maríi, gdy Tita po raz kolejny nie okazuje jej szacunku. Dziewczyna ma dość milczenia. Otwarcie posądza Maríę o romans.

Agripina przestrzega Nanda przed spoufalaniem się z obcymi. Uświadamia go, że wpadną w tarapaty, jeśli mąż Maríi dowie się, jak wiele ona dla nich robi. Tita postanawia zostać dziewczyną Nanda, żeby wydusić z niego całą prawdę. Luis Fernando zgadza się, aby to María zadecydowała o ich podróży do Europy. Tita jest wściekła z takiego obrotu sprawy.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze