Odcinek 43 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 43

W 43. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Tita zaprasza Nanda na przyjęcie w rezydencji. Emisja 5 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 43

Tita umawia się z Nandem na godzinę, o której ten miał spotkać się z Maríą. Idą razem do kina, przez co chłopak nie przychodzi na prywatną lekcję. Po powrocie Nando chwali się Agripinie i Veracruzowi, że ma dziewczynę. Tita także obwieszcza rodzicom, że z kimś się spotyka. María pragnie poznać chłopaka córki. Carlota i Juanita plotkują na temat Maríi za jej plecami. Wyśmiewają jej ubogie pochodzenie.

Oscar zaprasza Sorayę na kolację do swojego domu. Kobieta korzysta z każdej okazji, aby zbliżyć się do milionera, gdyż potrzebuje jego pieniędzy do zrealizowania planu zemsty. Tita podchwytuje propozycję Luisa Fernanda dotyczącą urządzenia przyjęcia i z pomocą Pilar kompletuje listę gości. Wszyscy zaproszeni mają być ubrani w dżinsowe spodnie i mieć maski. Nando cieszy się, że znalazł się w ich gronie. Ojciec chrzestny udziela mu lekcji tańca.

Victoria podpowiada Maríi, żeby wmówiła Luisowi Fernandowi, że diamenty i szmaragdy, o które ten ostatnio się dopytywał, zostały skradzione. Tita zaprasza Verónicę na swoje przyjęcie. Nando wyjawia matce, że włamał się do domu Maríi i jej męża, zamierzał go splądrować, a za pieniądze z łupu opłacić lekarstwa na jej chorobę.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze