Odcinek 44 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 44

W 44. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Nando zrywa znajomość z Titą. Dziewczyna obwinia matkę. Emisja 6 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 44

Nando opowiada przybranej matce i ojcu chrzestnemu o nieudanej próbie kradzieży której się dopuścił oraz o nieocenionej pomocy Maríi. María okłamuje męża w sprawie biżuterii. Mówi mu, że została skradziona, gdy tak naprawdę sprzedała ją, aby pomóc Agripinie i Nanditowi. Verónica nabiera pewności, że Tita jest jej córką. Carlota szpieguje rodzinę De la Vega i dzieli się z Titą wszystkimi odkryciami. Tita łudzi się, że kiedy Nando pojawi się na jej przyjęciu, dojdzie do konfrontacji chłopaka z jej matką. María zabiera Nanda do bazyliki Matki Boskiej z Guadalupe.

Nando wybiera się na przyjęcie Tity. Jest zdumiony, gdy okazuje się, że dziewczyna mieszka w domu Maríi. W trakcie uroczystości twarze wszystkich gości przesłaniają maski. María prosi Nanda, żeby nie ujawniał przed Titą, że się znają. Nando chce zerwać kontakt z Titą. Oznajmia jej, że nie odnajduje się w wyższych sferach, do których ona należy i opuszcza przyjęcie. Victoria dowiaduje się, że Nando jest jej wnukiem. Nando opowiada matce i ojcu chrzestnemu, kim okazała się być Tita. Tita mówi Maríi, że ją nienawidzi.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze