Odcinek 45 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 45

W 45. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Victoria otrzymuje anonim. Tita śledzi Maríę. Emisja 7 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 45

Nandito wpada w zakłopotanie, gdy odkrywa, że Tita jest córką Maríi. Świadom tego, że nigdy nie będzie dane być z Titą, postanawia zerwać z nią kontakt. María ma mętlik w głowie, gdy Tita oznajmia, że Nando z nią zerwał ponieważ wie, na czym skorzysta bardziej. José María i Penélope dochodzą do wniosku, że nadszedł czas wprowadzenia w życie ich planu. Tita porównuje Bernarda do Nandita na korzyść tego pierwszego. Mówi Bernardowi, że jest uczciwy i zasługuje na miłość. Soraya jest coraz bliżej usidlenia Oscara. Alicia cieszy się, że mają się ku sobie, w odróżnieniu od Esperanzy, która uważa Sorayę za wcielonego diabła.

Bernardo zaprasza Titę na wspólne wyjście. Tita powtarza Verónice ostatnie słowa Nanda przed opuszczeniem przyjęcia. Uważa, że ją okłamał, aby zataić prawdę. Przyznaje, że wzmianka o ważnym powodzie, przez który nie mogą się spotykać, a którego nie może jej wyjawić, zupełnie zbiła ją z tropu. Victoria otrzymuje anonimowy list od „ulubionej krewnej”. Oboje z Fernandem uważają, że jego nadawcą jest Penélope.

Tita próbuje pociągnąć Nandita za język podczas rozmowy telefonicznej. On zdradza jej, że nie mogą się widywać, ponieważ kobieta, której zawdzięcza to, kim jest, nie aprobuje ich znajomości. Tita nie zamierza puścić mu tego płazem. María domyśla się, że Tita podejrzewa ją o romans z Nandem. Luis Fernando nie jest zadowolony z agresywnego zachowania Tity. Raymunda mówi Verónice, że Tita wcale jej nie przypomina, gdyż wdała się z Clementego Barrerę. Między Maríą a Titą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Tita podąża za Maríą, która doprowadza ją do mieszkania Nanda.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze