Odcinek 47 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 47

W 47. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Penélope obmyśla kolejny szantaż, aby dokuczyć Maríi. Emisja 9 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 47

Tita prosi Bernarda o czas na zastanowienie. Sądzi bowiem, że Nando jest jej bratem i musi znaleźć sposób na zniechęcenie go do siebie. María policzkuje Pénelope, gdy ta posądza ją o romans z Nandem, a na dodatek żąda pół miliona pesos za swoje milczenie. Luis Fernando nie chce, aby Verónica udzielała lekcji Ticie z obawy, że wymsknie jej się prawda o łączącym je pokrewieństwie. Fernando uświadamia syna, że gdyby kobiecie zależało na odzyskaniu córki, już dawno zaczęłaby mówić.

José María proponuje Penélope, żeby powiadomili męża Maríi, jeśli ta w ciągu trzech dni nie zapłaci im żądanej sumy. Victoria ostrzega Maríę przed konsekwencjami szantażu Penélope. Luis Fernando wyjawia żonie, że Verónica jest prawdziwą matką Tity. Óscar wpada w sidła zastawione przez Sorayę. Esperanza wciąż ma nadzieję, że mężczyzna w porę się opamięta.

Luis Fernando i María otrzymują anonim nadany przez Penélope i José Maríę. María ukrywa przed mężem, że jest szantażowana, choć on domyśla, kto jest nadawcą listu. María ujawnia w sąsiedztwie swoje prawdziwe pochodzenie. Przy okazji wyjawia Felipe, że jest matką Nanda. Penélope dzieli się z José Maríą swoim podejrzeniem, że Nando jest synem Maríi. Wierzy, że jeśli uda jej się zdobyć na to dowody, zarobią górę pieniędzy.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze