Odcinek 49 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 49

W 49. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Zamora donosi Luisowi Fernandowi o niewierności Maríi. Emisja 13 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 49

Luis Fernando zatrudnia prywatnego detektywa, żeby śledził Maríę, a w razie potrzeby, pośpieszył jej z pomocą. Obawia się, że Penélope i jej mąż, których słusznie uznaje za nadawców anonimowego listu z szantażem, mogą wyrządzić krzywdę jego żonie. Penélope złości się, gdy María nie wręcza jej całej żądanej sumy. Alma mówi ojcu, że powinien poślubić Sorayę. Esperanza nie zgadza się z nią. María sprzedajże biżuterię, żeby spłacić Penélope. Tita i Bernardo zostają parą.

Clemente naciska na Verónicę, żeby dała mu jeszcze jedną szansę. Namawia Raymundę, żeby wstawiła się za nim u córki. Wzięta w dwa ognie Verónica ulega im. Detektyw Zamora donosi Luisowi Fernandowi o sprzedaży biżuterii. Mężczyzna złości się na żonę, że pozbyła się diamentowego naszyjnika, który jej sprezentował. Nakazuje jej zwrócić całą biżuterię, żeby mógł ją sprzedać, gdyż pilnie potrzebuje pieniędzy. Kobieta odmawia. Zamora składa wizytę Penélope. Dziewczyna wmawia mu, że María bezwstydnie zdradza męża. Detektyw niezwłocznie przekazuje informację Luisowi Fernandowi.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze