Odcinek 60 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 60

W 60. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Nando buntuje się ojcu z winy Sorai. Emisja 28 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 60

Esperanza cieszy się, że Alicia szuka dla siebie zajęcia, które przynosi jej radość. Soraya planuje rozkochać w sobie Nanda. Victoria pragnie skutecznie pokrzyżować jej plany. Luis Fernando prosi ją, żeby nie podejmowała żadnych działań i ograniczyła się do uważnego obserwowania poczynań Nanda. Aldo tłumaczy Ticie, że naopowiadano jej kłamstw na jego temat, żeby go pogrążyć. Ona mu nie wierzy i prosi, aby nigdy więcej nie zawracał jej głowy.

Soraya wyznaje miłość Nandowi. Esperanza uważa, że Soraya wykorzystuje naiwność chłopaka. Nando jest gotów zwrócić się przeciwko rodzinie w imię miłości do Sorai. Victoria odkrywa, że Nando poszedł na wagary. Natychmiast domyśla się, że udał się na spotkanie z Sorayą. Glenda urządza Aldowi scenę zazdrości. Obwinia Titę o rozpad swojego związku z Aldem i pragnie odegrać się na niej. Fernando poucza syna, że nie powinien stać biernie, gdy Nando pakuje się w kłopoty. Zapowiada, że jeśli nie znajdzie sposobu na zaradzenie sytuacji, sam przystąpi do działania.

Soraya zaciąga Nanda do łóżka. Victoria nachodzi Sorayę w jej mieszkaniu. Między kobietami wywiązuje się zażarta kłótnia. Alicia ostrzega Nanda przed Sorayą, jednak on ignoruje ją, gdyż uważa, że jest niespełna rozumu. Nando oznajmia ojcu, że jest już dorosłym mężczyzną i ma dość nacisków ze strony rodziny. Fernando składa Sorai niezapowiedzianą wizytę.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze