Odcinek 64 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 64

W 64. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Nando nakrywa Sorayę na pocałunku z Aldem. Emisja 4 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 64

Soraya ubliża Maríi przez telefon. Przyznaje się, że uwiodła syna jej i Luisa Fernanda, żeby się na nich zemścić. Tita rozkazuje Aldowi nigdy więcej do niej nie przychodzić. Esperanza sugeruje Alicii, że powinna poddać się operacji, która pomoże jej stanąć na nogi, aby mogła uniezależnić się od macochy. Doktor Ricardo Mejía żąda od Sorai dodatkowej zapłaty za dochowanie jej sekretu. Tita uspokaja Glendę, że nie będzie rywalizowała z nią o Alda. Doktor Suárez zajmuje się Nandem, po tym jak został otruty alkoholem przez Sorayę.

Tita uświadamia Nanda, że powinien zaufać rodzicom, którym zależy na ich szczęściu. Kiedy wszyscy domownicy udają się do łóżek, chłopak wymyka się z pokoju i biegnie do Sorai. Nakrywa ją na pocałunku z Aldem. Rozpoznaje jej kochanka, ponieważ ten wcześniej flirtował z jego siostrą. Soraya usiłuje zamydlić mu oczu wytłumaczeniem, że Aldo jedynie podtrzymywał ją na duchu. Esperanza i Alicia natomiast usiłują przetłumaczyć chłopcu, że Soraya jest złą kobietą i nigdy nikogo nie kochała. Nando podaje Alicii swój numer telefonu, żeby pozostali w kontakcie. Po powrocie do domu zastaje matkę czekającą na niego.

Soraya upija się i wybiega z domu do Nanda. Zatrzymuje ją duch Calixty. Nando zapowiada matce, że wkrótce zaskoczy ją dobrą nowiną, jednak musi uzbroić się w cierpliwość.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze