Odcinek 80 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 80

W 80. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Soraya ponownie zaciąga Luisa Fernanda do łóżka. Emisja 2 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 80

Gonzalo proponuje Maríi, żeby po rozwodzie z Luisem Fernandem została jego żoną. Ona nie odmawia. Co więcej, insynuuje że z czasem mogłaby go nawet pokochać. Esperanza posądza Sorayę o zabicie Oscara. Zarzuca kobiecie, że pozbyła się męża, żeby dobrać się do jego majątku. Więźniarki zaprzyjaźnione z Penélope dokuczają Maríi z pomocą strażniczki Rosendy.

Luis Fernando upija się alkoholem i po raz kolejny ląduje w łóżku z Sorayą. Podstępna kobieta chwali się upojną noc Carlocie, niedyskretnej służącej, która przy pierwszej okazji donosi o tym Maríi. Luis Fernando i jego ojciec przychodzą do domu Agripiny, żeby namówić Nanda na odwiedzenie Maríi. Chłopak nie chce z nimi pójść, bowiem dalej obwinia matkę o zabicie Sorai. Penélope pozbywa się listu napisanego przez Maríę do syna. Więźniarki wszczynają kolejną bójkę. María zostaje obciążona winą i skazana przez Rosendę na odsiadkę w karnej celi.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze