Odcinek 84 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 84

W 84. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Luis Fernando oświadcza się Sorai, żeby dopiec Maríi. Emisja 8 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 84

Nando prosi matkę o wybaczenie, że w nią zwątpił. María wyjaśnia synowi, że wzięła na siebie winę za śmierć Calixty, aby go chronić. Jego portfel został znaleziony na miejscu zbrodni, przez co policja uważała go za głównego podejrzanego. Esperanza uprzedza Sorayę, że skończy w więzieniu, jeśli spróbuje skrzywdzić pasierbicę.

Penélope donosi dyrektorce zakładu karnego, że widziała jak María podbierała pieniądze strażniczki i chowała w swoich rzeczach. Dwie inne więźniarki potwierdzają jej wersję wydarzeń. Rivas i jego ludzie przystępują do zbadania sprawy. Gracia wyjawia dyrektorce, że Penélope podrzuciła pieniądze Maríi, żeby ją obwinić. Murillo zawiadamia Gonzala, że María odzyska wolność z braku obciążających ją dowodów. Wyjaśnia mu, że znaleziony na miejscu zbrodni portfel Nanda to za mało, aby przypisać mu popełnienie zbrodni.

Tita zmusza adopcyjnych rodziców do złożenia przysięgi, że wrócą do Meksyku, gdy tylko wydobrzeje. Dyrektorka zakładu karnego oznajmia Penélope, że na szafce okradzionej więźniarko znaleziono jej odciski palców. Winna zostaje skazana na pobyt w karnej celi. Gonzalo przychodzi do Luisa Fernanda, żeby podsunąć mu do podpisu papiery rozwodowe oraz pochwalić się, że María przyjęła jego oświadczyny. By odegrać się na żonie, Luis Fernando prosi o rękę Sorayę.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze