Odcinek 86 » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 86

W 86. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Luis Fernando nie rozpoznaje Maríi w osobie żebraczki. Emisja 10 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 86

Rodzina De la Vega dowiaduje się o śmierci Maríi. Konieczna jest identyfikacja jej ciała oraz trzech innych. Victoria przekazuje telefonicznie Ticie wiadomość o pożarze. Dyrektorka zakładu karnego nie rozpoznaje ciała Maríi. Soraya wyśmiewa się z Gonzala, przybitego śmiercią Maríi, po czym wyrzuca go ze swojego domu. Następnie wybiera się z wizytą do Luisa Fernanda. Nando nie może znieść jej widoku i szybko wychodzi. Soraya wykorzystuje sytuację, żeby zbliżyć się do Luisa Fernanda. Jednakże, on odtrąca ją i nakazuje ochroniarzom wyrzucić za drzwi. Przebiegła kobieta nie daje za wygraną. Płaci za umieszczenie w gazecie ogłoszenia o jej planowanym ślubie z Luisem Fernandem.

Luis Fernando wybiera się do kościoła, aby pomodlić się za żonę. Po drodze spotyka żebraczkę. Lituje się nad nią i wręcza kilka monet. Tą żebraczką okazuje się María. María znajduje dla siebie schronienie w domu starców, gdzie pracuje doktor Ordóñez. Mężczyzna jest zapracowanym wdowcem, nieznajdującym czasu na opiekę nad dziećmi. W wypełnieniu obowiązków domowych pomaga mu Cecilia. María zażywa kąpiel i doprowadza się do porządku. Cierpi jednak na amnezję, przez co nie pamięta, jak się nazywa. Nando wpada w złość, gdy dowiaduje się z gazety o ślubie Luisa Fernanda z Sorayą. Zwraca się z pretensjami do ojca. Nazywa go oszustem i hipokrytką.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze