Odcinek 90 - ostatni » Maria z przedmieścia | novela.pl

Odcinek 90 – ostatni

W 90., ostatnim odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Soraya ginie w pożarze. María odzyskuje pamięć. Emisja 16 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Odcinek 90 – ostatni

Soraya ucieka się do podstępu, żeby porwać Maríę. Wmawia, wciąż cierpiącej na amnezję rywalce, że jest jej najlepszą, najserdeczniejszą przyjaciółką. Abelardo wstawia się za synem u Tity. Wyjaśnia dziewczynie, że Aldo wciąż ją kocha i pragnie wiedzieć, czy odwzajemnia jego uczucie. Soraya zabiera Maríę do chatki w Ajusco. Na miejscu odsłania swoją przyłbicę i wyjawia swe prawdziwe intencje. María próbuje wydostać się z pułapki. Soraya powstrzymuje ją i rzuca na podłogę. María uderza się w głowę, co pomaga jej w odzyskaniu pamięci.

Tita jedzie z Carlotą na lotnisko, żeby zatrzymać Alda. Soraya rozlewa benzynę w chatce. Zamierza podpalić ją z Maríą w środku. Tita w ostatniej chwili zatrzymuje Alda. Wyznaje mu miłość i przekonuje do opuszczenia samolotu. Luis Fernando dowiaduje się, dokąd Soraya mogła zabrać Maríę. Tymczasem przebiegła kobieta sięga po zapałki i wznieca pożar. Luis Fernando przybiega na ratunek żonie. Soraya pada ofiarą własnej zasadzki. Ginie spalona żywcem.

Operacja Alicii kończy się sukcesem. Dziewczyna staje na nogi. Razem z Nandem snują plany o wspólnej przyszłości. Mijają dwa lata. Rodzina De la Vega zbiera się w domu, aby uczcić kolejną rocznicę małżeństwa Maríi i Luisa Fernanda. María korzysta z okazji, aby przekazać mężowi wspaniałą nowinę. Ich rodzina wkrótce znów się powiększy. Koniec.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze